משלוחים והחזרות

משלוחים בארץ

שליח של 613 יגיע אליכם עד 4 ימי עסקים מרגע ההזמנה (לרב פחות) משלוחים לישובים מרוחקים  יתקבלו עד 7 ימי עסקים. עלות משלוח לכל הארץ – ₪29

לרגל ההשקה – משלוח חינם לקנייה מעל 499

:החלפות וההחזרות

במקרה של החלפה, ניתן להזמין שליח שיגיע לאסוף מכם ולמסור לכם מוצר חילופי, פעולה זו ניתן לבצע דרך האתר
לרגל ההשקה- משלוח החלפה או יהיו בחינם. (דרך עמוד צור קשר, בלחצן "החזרות" או בקישור לווצאפ בתחתית העמוד)
במקרה של החזרה, ניתן לשם כך להזמין שליח, לאחר קבלת המוצר במחסן, הלקוח יקבל החזר כספי על המחיר ששילם למעט עלות המשלוח ₪29 ולמעט 5% דמי ביטול עסקה. (אחוז זה מחוייב מחברת האשראי ומופיע בחוק)


שילוח בינלאומי

אנו מבצעים משלוחים לכל העולם בזמני משלוח משוערים 3-7 ימי עסקים. עלות משלוח לכל העולם 24$

:החלפות והחזרות

ניתן להזמין שליח שיגיע לאסוף מכם, פעולה זו ניתן לבצע דרך האתר (בעמוד צור קשר, בלחצן "החזרות" או בקישור לווצאפ בתחתית העמוד)

עלות החלפת היא $19

*במקרה של החזרה/ביטול עסקה, הלקוח יקבל החזר כספי על המחיר ששילם למעט עלות המשלוח 29$ ולמעט 5% דמי ביטול עסקה. (אחוז זה מחוייב מחברת האשראי ומופיע בחוק)

 

חשוב לדעת

ניתן לבקש להחזיר כל פריט עד 14 יום מיום קבלתו. יש להחזיר את הפריט בשלמותו ובאריזתו המקורית, כולל המארז והתוויות שלו, בצירוף מספר ההזמנה וחשבונית הקנייה

ניתן להחזיר רק מוצרים שלא היו בשימוש ולא כובסו. החזר כספי יתבצע אם נעודכן על ההחזרה עד 48 שעות מיום קבלתו, החזר כספי יתבצע לאחר שהפריט יגיע אלינו (תוך 14 ימי עבודה מהרגע שהפריט התקבל ונמצא תקין)

החזר כספי יתקבל על הפריט שהחוזר, לאמצאי התשלום אשר חוייב בעסקה , לאחר שהפריטים יתקבלו ויבדקו אצלנו (וכאמור בניקוי עמלת הסליקה של 5% מערך העסקה ובניכוי דמי המשלוח)

זיכוי כספי יינתן רק לבעל הכרטיס בו בוצעה הרכישה

לתחילת שיחה עם whatsapp  ״613 סטודיו״